امروز : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ برابر است با Wednesday 14 November 2018 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۸:۳۸:۲۱ | کد خبر : 2405
 • آخرین اخبار از سومین روز ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری/ امروز 99، در مجموع 243نفر.

  به گزارش تاک پرس به نقل از ایسنا:  پنجشنبه 19 اردیبهشت سومین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری ادامه می یابد. چهارشنبه نیز همزمان با دومین روز ثبت نام که روز ناشناخته ها بود، حسن سبحانی تنها چهره شناخته شده و مطرح به ستاد انتخابات کشور آمد. در روز اول نیز پنج کاندیدای مطرح آقایان: لنکرانی، روحانی، سعیدی کیا، کواکبیان و واعظ زاده به عنوان چهره های شناخته شده ثبت نام کردند.

    اگرچه دومین روز ثبت نام نسبت به روز اول، کمی بی سرو صداتر بود اما با متن و حاشیه هایی همراه بود و حضور چند چهره خبرساز شد. ثبت نام رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور آقای محمود مظفر و همچنین نام نویسی دو خانم به نامهای راضیه امیدوار و ثریا ملک زاده از خبرهای این روز بود.

  اما از حاشیه های جالب این روز حضور کاندیدای دوست داشتنی و محبوب مصطفی چراغی بود که به سبب سابقه ثبت نام در دوره های نهم و دهم  ریاست جمهوری و پخش کلیپ های انتخاباتی اش از معروفیت بالایی برخوردار است. چراغی که اجازه برگزاری نشست خبری را نیافت با بیان اینکه تقریبا ده یا یازده بچه دارد، افزود: مهمترین برنامه من توجه به بخش کشاورزی است و تا زمانی که کشاورزی نباشد ورزش هم نداریم.

  00 : 8 // سومین روز ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری که از ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه 17 اردیبهشت، شروع شده بود، در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

  05 : 8 // به گفته مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور، تا پایان روز دوم از ثبت نام داوطلبان، 144 نفر آمادگی خود را برای حضور در این عرصه اعلام کرده اند.

  30 : 8 // طبق زمزمه های شنیده شده در محل ستاد انتخابات کشور احتمالا روز سوم روز بی رونقی خواهد بود. چرا که بسیاری از سیاسیون، روز جمعه و شنبه را برای ثبت‌نام اعلام کرده‌اند.

  56 : 9// محمد غرضی وزیر کابینه اول دولت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای ثبت نام در یازدهمین دوره ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.

  02 : 10 // حجت‌الاسلام سید محمد باقری خرازی،‌ دبیر کل حزب الله به منظور ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات وزارت کشور وارد شد.

  05 : 10 // علی فلاحیان در سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری با حضور در ستاد انتخابات کشور رسما برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

   

  20 : 10 // احمد زاده کرمانی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری دقایقی پیش در محل ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری حضور یافت.

  45 : 10 // احمد زاده کرمانی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه “گفتمان سوم تیر احمدی نژاد را قبول دارم” تاکید کرد: جریان انحرافی در حاشیه دولت‌های قبلی چه در زمان هاشمی رفسنجانی و چه در زمان خاتمی و چه در زمان احمدی نژاد وجود داشته و به دلیل سیاست‌های غلط تشدید شده است. من با شعار دولت جوان عدالت و قانونگرایی پا به عرصه انتخابات گذاشته‌ام.

  احمد زاده کرمانی با اظهار بی اطلاعی از کاندیداتوری مشایی گفت: تلقی من این است که دولت ظرفیت خوبی برای رای سازی گفتمان سازی دارد و ممکن است گزینه داشته باشد.

  08 : 11 // فلاحیان در جمع خبرنگاران گفت: حتی به نفع هاشمی و خاتمی هم کنار نمی‌روم. علیرغم برخی تبلیغات سوء “تا آخر در صحنه می‌مانم.”

  35 : 11 // دبیر کل حزب‌الله ایران در نشست خبری که در ستاد انتخابات کشور برگزار شد،گفت: با چهار هدف پیشرفت، آرامش، رفاه و سلامتی وارد عرصه شده ام. من با تنظیم یک برنامه مدون و منسجم که 25 سال برای آن کار کردم، وارد عرصه شده و دولتم، دولت متقین است.

  محمدباقر خرازی گفت: من در راستای ورود به انتخابات قصد ندارم هیچ جریان و گروهی را تخریب کنم.

  40 : 11 // وزیر دولت هاشمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ظرف 32 سال 500 بار قیمت دلار از 7 تومان تا 3560 تومان صعود و نزول داشت؛ باور مردم این است که دولت‌هایی که در دوره سازندگی روی کار آمدند دست‌شان در جیب فقرا بوده و به نفع اغنیا کار کردند.

  محمد غرضی اضافه کرد: ذهنیت من این است که باید به سراغ دولتی برویم که در مقابل مردم، ضد تورم باشد.

  48 : 11 // فلاحیان در نشست خبری خود در ستاد انتخابات وزارت کشور با معرفی اولویت های دولت خود گفت: اتخاذ دیدگاه‌های کارشناسی، توجه به دولت الکترونیک، توجه به بخش صنعت، توسعه روابط با همسایگان به منظور توسعه صادرات، برنامه‌ریزی برای تثبیت بنیان خانواده،‌ ایجاد امنیت در تمامی ابعاد، تلاش برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و برنامه‌ریزی برای تبدیل ایران به کشوری قدرتمند در منطقه و جهان از مهمترین اولویت‌های بنده در دولت یازدهم است.

  وزیر اطلاعات دوران سازندگی اضافه کرد: همه کسانی که در چارچوب اندیشه‌ امام(ره) و مقام معظم رهبری هستند، می‌توانند به بنده کمک کنند. وی در عین حال گفت: احمدی‌نژاد در کابینه ما کاری ندارند و بهتر است به دنبال کارهای خود بروند.

  15 : 12 // مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت:‌ تایید صلاحیت‌ کاندیداهای انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی امروز به پایان رسید و هیات‌های نظارت وظیفه دارند طی مدت 7 روز پرونده‌های لازم را بررسی کنند و پس از آن دوباره برای اعلام نتایج به هیات‌های اجرایی ارسال کنند.

  حسین‌علی نوری تصریح کرد: نتایج تایید صلاحیت‌ها برای انتخابات شورای شهر 28 اردیبهشت‌ اعلام خواهد شد.

  30 : 13 // جانشین ستادانتخابات کشور به خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت 13 امروز، 48 نفر برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام  و در مجموع، تاکنون طی روزهای اول تا ساعت 13 روز سوم، 192 نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

  15 : 14 // سومین زن داوطلب انتخابات ریاست جمهوری نیز امروز بعد از ظهر نام خود را در وزارت کشور به ثبت رساند. مریم موسوی‌نسب 30 ساله از خوزستان گفت که آمده است ثابت کند زنان خیلی بهتر از مردان می‌توانند کار کنند.

  52 : 15 // شهرام علمداری که ریاست اورژانس کشور را در سالهای 1383 و 1384 بر عهده داشت، برای ثبت‌نام به ستاد انتخابات کشور آمد. وی عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای تالیفات در زمین های پزشکی و مدیریت بحران است.

   

  20 : 17 // علمداری پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با نام گذاری عنوان دولت خود ، به”حکمت و تدبیر” در توضیح نام دولتش به خبرنگاران گفت: براساس آسیب‌شناسی سال‌‌های گذشته مشکل کشور خلاء مدیریت راهبردی و برنامه‌ریزی است.

  علمداری با این گفته که “احمدی‌نژاد سلایق خاصی در حوزه سلامت دارد و برنامه من را نپسندید” اظهار داشت: اگر رئیس جمهور شوم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را احیا خواهم کرد.

  رئیس سابق اورژانس کشور اضافه کرد: بنده با داشتن سابقه مدیریت کشور و سازمان امداد و نجات خود را رجل سیاسی می‌دانم و رئیس جمهور بعد از دوره نهم پیشنهاد وزارت بهداشت را به من داده بود.

  00 : 18 // در دقایق پایانی سومین روز از ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری جانشین رئیس ستاد انتخابات کشور به جمع خبرنگاران آمد و با گفته وی که “تا کنون 243 نفر داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شده‌اند و تعداد ثبت‌نام‌‌کنندگان امروز 99 نفر است” پرونده روز سوم بسته شد.

  انتهای پیام/9110/1007/ق/ص

   

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "آخرین اخبار نامزدهای ریاست جمهوری"

  نظرات