امروز : پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ برابر است با Thursday 25 April 2019 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴:۰۷ | کد خبر : 3218
 •  

   تاک پرس به نقل از جام نیوز: در تلاشیم تا پایان انتخابات 92 هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

  * محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برخی از برنامه‌های خود در حوزه جوانان گفت: هدیه ازدواج را در دولت خود به نحوی تعریف کرده‌ام که زوج‌های جوان در ۱۰ سال اول زندگی خود از نظر اداره خانواده مشکلی نداشته باشند.

  * غلامرضا انصاری کاندیدای اصلاح‌طلب انتخابات شورای شهر تهران درباره جلسه اصلاح طلبان و نظر خاتمی نسبت به باقی ماندن عارف یا روحانی، گفت: خاتمی منتظر است که نتایج نظرسنجی‌هایی که محمدعلی نجفی انجام داده است، فردا اعلام شود تا مشخص شود که عارف در صحنه باقی بماند یا روحانی.

  * اخیراً سعید جلیلی به رسانه های منسوب به خود درخصوص نحوه انتقاد از قالیباف تذکر جدی داده است. وی انتقاد برخی از رسانه های افراطی به قالیباف و اتهام تکنوکرات زدن به وی را غیراخلاقی دانسته و هشدار جدی نسبت به ادامه این رفتارها داده است.

  * حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس و مبلغ حوزوی برای حمایت از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری، عصر امروز در بوستان جوانمردان با مردم سخن می گوید. پیش از این نیز حجت الاسلام شهاب مرادی مشاور فرهنگی محمد باقر قالیباف حمایت خود از این کاندیدای ریاست جمهوری را اعلام کرده بود.

  00 : 19 //

  * شبکه خبری المیادین به نقل از منابع آگاه خبر داد: روز گذشته “اکبر هاشمی رفسنجانی” و “سید محمد خاتمی” در دیدار مشترکی، انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ایران را مورد بحث و بررسی قرار دادند و در این جلسه مشترک، توافق های اولیه برای حمایت این دو شخصیت سیاسی ایران از “حسن روحانی” صورت گرفت.

  *  سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در واکنش به برخی اظهار نظرها  گفت: بنده کاندیدای دولت نیستم و هیچ تعلقی به جریان انحرافی ندارم.

  * غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تورم را می‌توان کنترل کرد، گفت: من که رئیس‌جمهور نمی‌شوم اما اگر اتفاقی افتاد و من رئیس‌جمهور شدم می‌بینید که با جمع این مجموعه و واحد می‌توانیم بر مسیر درستی حرکت کنیم.

  * جوانان استان ها و شهرستان های مختلف کشور در بیانیه های گوناگون و با امضای 100/000 نفری که در سایت رویش به نشانی rooyesh92.ir منتشر شده است حمایت خود را از دکترمحمدباقر قالیباف اعلام کردند .

  00 : 18 //

  *  استاندار تهران گفت: تاکنون هیچگونه تخلفی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر واصل نشده است و تخلفات موردی به صورت جزئی بوده است که قابل توجه نیست.

  * باقری لنکرانی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری و حامی جلیلی گفت: راه حل مشکلات این نیست که دم کدخدا را ببینیم، بلکه باید در سیاست نیز با خدا ببنیدیم و تراز خود را با خدا تنظیم کنیم.

  * محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان ایران گفت: منتظر نظرسنجی علمی میان عارف و روحانی هستیم که پس از مشخص شدن نتایج آن، موضع نهایی جبهه اصلاح‌طلبان را اعلام خواهیم کرد.

  * هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها تأکید کرد که هر گونه تبلیغات انتخاباتی از سوی داوطلبانی که صلاحیت آنها از سوی این هیئت احراز نشده، غیر قانونی است.

  * محمدرضایی نماینده اصلاح‌طلب ادوار مجلس با بیان اینکه بعید می‌دانم عارف رأی بیشتری از روحانی داشته باشد، گفت: هزینه شکست اصلاح‌طلبان متوجه جریان حامی آقای عارف است چرا که ممکن است تجربه تلخ انتخابات 84 تکرار شود.

  00 : 17 //

  * مسئول ستاد استان تهران رضایی گفت: در استان تهران، 50 هزار جوان به عنوان سرپل داریم که اگر هر یک از آنها تنها 40 نفر را برای رای دادن به محسن رضایی متقاعد کنند، وی با 2 میلیون رای در استان نفر اول خواهد شد.

  * ستاد انتخاباتی حسن روحانی طی اطلاعیه‌ای با درخواست پیشاپیش از هواداران خود خواستار رعایت اخلاق و شعائر دینی و احترام به ارزش‌های اسلامی-ملی در همایش امروز شد.

  * جعفر توفیقی رئیس ستاد انتخاباتی عارف گفت: آقای عارف اعلام کرد تا آخر در صحنه انتخابات خواهد ماند و فقط به اجماعی تمکین می‌کند که محوریت آن آقای خاتمی باشد.

  * حق شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی کناره‌گیری عارف را یک شایعه عنوان کرد و گفت: در حال حاضر قرار نیست عارف یا روحانی کناره‌گیری کنند.

  00 : 16 //

  * سید محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ارزیابی خودش از روند انتخابات در کشور گفت: هر ۷ نامزد ریاست جمهوری را مناسب می‌دانم.

  * باقری رییس ستاد انتخاباتی جلیلی با اشاره به بخشی از کتاب روحانی که در آن پیشنهاد کشورهای اروپایی به دستور استعماری کاپیتولاسیون تشبیه شده است، از روحانی خواست که از مردم ایران عذرخواهی کند.

  * معاون هنری و رسانه‌ای ستاد انتخاباتی محسن رضایی با صدور نامه‌ای به معاون سیاسی صداوسیما اعتراض خود را به پخش گزینشی اخبار کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

  * نشست مشترک رؤسای ستادهای انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه هفته جاری در شورای نگهبان برگزار می‌شود.

  00 : 15 //

  * کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ارزیابی خودش از روند انتخابات در کشور گفت: هر ۷ نامزد ریاست جمهوری را مناسب می‌دانم.

  * غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران تاکید کرد: حزب کارگزاران و اصلاح طلبان با هم یکی هستند بنابراین از میان حسن روحانی و محمدرضا عارف یک نفر را انتخاب خواهند کرد.

  00 : 14 //

  * محسن رضایی در سوسنگرد گفت: باید اداره کشور، اقتصاد، صنعت، کشاورزی و موارد دیگر نیز مردمی شود نه اینکه به دست عده‌ای اشراف و سرمایه‌داران بیفتد.

  * سفر محمدباقر قالیباف به شهرستان‌های استان تهران با ورود به شهر قرچک ورامین آغاز شد.

  * غلامعلی حداد عادل کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری فردا به استان‌های آذربایجان‌غربی و شرقی سفر می‌کند.

  * حداد عادل کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ضرورتی نمی بینم به نفع کاندیدایی کنار بروم و در صورتی که شرایط تا روز انتخابات تغییر کند اصولگرایان نیز متناسب با این شرایط تصمیم گیری خواهند کرد.

  * عباس عبدی از چهر‌های شاخص اصلاح طلب گفت که به گمان وی، اجماع اصلاح‌طلبان بر روی یکی از گزینه‌های عارف یا روحانی طی یکی دو روز آینده اتفاق بیفتد و همین امر موجب افزایش احتمال پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات شود. (اینجا)

  00 : 13 //

  * هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد‌ که تخلفات انتخاباتی را از مراجع ذیربط پیگیری خواهد کرد.

  * حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره تصمیم انتخاباتی این تشکل اظهار داشت: بنا بر این است که ائتلاف پیشرفت خودشان به توافق برسند در غیر این صورت جامعه روحانیت یا سکوت می کندو یا یک بیانیه کلی صادر خواهد کرد. (اینجا)

  * محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در ادامه سفرهای انتخاباتی خود، امروز به استان خوزستان سفر کرده است.

  * نماینده دادستان کل کشور در کمیسیون بررسی تبلیغات گفت: برای برگزاری مناظره چهارم درخواستی مطرح شده اما در این خصوص هنوز تصمیم گیری نشده است.

  * سعید جلیلی در ادامه سفرهای استانی خود فردا یکشنبه به استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و هرمزگان سفر می‌کند.

  * علی اکبر ولایتی نامزد انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری صبح امروز وارد فرودگاه شهرکرد شد و سپس با نماینده ولی فقیه در استان چهار محال بختیاری دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

  * همایش بزرگ فعالان اقتصادی صنعتی حامی سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

  00 : 12 //

  * ستاد انتخاباتی استان تهران محمدرضا عارف همایشی را با حضور حامیان این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه 20 خرداد برگزار می‌کند. این همایش ساعت 20 در خانه والیبال به آدرس بلوار کشاورز، خیابان حجاب برگزار می‌شود.

  * مرتضی‌علی عباس‌میرزایی کارگردان مستند تبلیغاتی محمد غرضی یکی از هشت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره تغییر تیم کارگردانی مستند تبلیغاتی غرضی گفت: در مستند اول که توسط عطارزاده ساخته شد، به معرفی این کاندیدا پرداخته شد و قرارست در مستند دوم دیدگاه‌های وی به صورت جدی‌تر بررسی شود.

  * قالیباف صبح روز یکشنبه نوزدهم خرداد ماه با حضور در استان خراسان‌شمالی و شهرستان بجنورد در جمع مردم این شهرستان حضور پیدا کرده و با آنها دیدار می‌کند.

  * ستاد تهران دانشجویان و جوانان حامی قالیباف با حکم حسین مظفر برای فعالیت های میدانی در انتخابات ریاست جمهوری آغاز به کار‌کرد.

  * محمود احمدی نژاد در مراسم اختتامیه سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم که در سالن اجلاس سران برگزار شده بود، گفت: نسیمی وزیدن گرفته است و بهار در راه است.

  * رادیو پیام به دلیل آنچه نرسیدن برنامه‌ی حسن روحانی به پخش اعلام شد، پیام این نامزد ریاست جمهوری را به روی آنتن نبرد.

  00 : 11 //

  * در روزهای اخیر فرزندان هاشمی رفسنجانی در ستاد انتخاباتی حسن روحانی حضور نداشته اند. برخی می گویند در ایام تعطیلات در سفر بوده اند و برخی دیگر می گویند در روزهای اخیر با گزینه دیگری به توافق رسیده اند.

  * ستاد جوانان محمد سعیدی‌کیا از علی اکبر ولایتی به عنوان نامزد اصلح اعلام حمایت کرد.

  * اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل کشور با صدور اطلاعیه‌ای به سخنان محمدرضا عارف درباره وضعیت دانشجویان در دوران اصلاحات واکنش نشان داده و نوشته جناب آقای عارف ما دانشجویان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل به شما توصیه می کنیم با طناب پوسیده دوستان اصلاح طلب خود به چاه نروید.

  * اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در واکنش به سخنان محمدرضا عارف در سومین مناظره تلویزیونی، اطلاعیه ای صادر و سند دستور برخورد با دانشجویان که به امضای معین وزیر وقت علوم در زمان دولت خاتمی رسیده بود را منتشر کرد. (اینجا)

  00 : 10 //

  *  ساعت 20/10 و 23/30 به ترتیب نخستین مستندهای تبلیغاتی محمدرضا عارف و محمد غرضی از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  * ساعت 9 صبح سعید جلیلی در رادیو ورزش، ساعت 16 محسن رضایی در رادیو جوان، ساعت 17/30 محمدرضا عارف در رادیو ایران،، سعید جلیلی ساعت 18/10 در شبکه چهار، ساعت 18 غلامعلی حدادعادل در رادیو معارف، محسن رضایی  19/10 در شبکه سه سیما و حداد عادل 22/30 در شبکه خبر حضور خواهند یافت.

  * تعدادی از مداحان اهل بیت با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از کاندیداتوری محسن رضایی اعلام و وی را بعنوان نامزد اصلح معرفی کردند.

  * جمعی از طلاب و دانشجویان تهرانی با صدور اطلاعیه ای، از مواضع حداد عادل در مناظرات تلویزیونی حمایت کردند. در بیانیه جمعی از طلاب و دانشجویان تهرانی آمده است: حدادعادل در مناظرات تلویزیونی مخصوصا مناظره سوم نشان داد که هیچگاه برای کسب چند رای حاضر نیست از مواضع محکم و انقلابی خود کوتاه بیاید و برای او همانطور که پیش از این هم نشان داده، اصل، اسلام و گفتمان انقلاب اسلامی است.

  انتهای متن/9110/1007/ص/ق

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "آخرین گزارش ها از انتخابات/ از جلسه هاشمی و خاتمی تا تذکر جلیلی در مورد قالیباف"

  نظرات