امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ برابر است با Saturday 17 November 2018 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۹:۱۲:۲۰ | کد خبر : 2535
 • به گزارش تاک پرس آقای ابوالفضل رحمانی مسئول عمران بیمارستان میلاد تهران عصر دیروز 92/2/22درهمایش جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در جمع حامیان دکتر محمد باقر قالیباف تاکستان واقع در سال امام علی (ع) اداره ارشاد  برگزارشد.

  تاک پرس،ابوالفضل رحمانی گفت:انتخابی بایدداشته باشیم چه در زمینه شورای شهر چه در زمینه ریاست جمهوری باید انتخاب درست و مشخصی در پی داشته باشد،سعی و خطا و آزمودن در اون راهی ندارد چون هیچ راه برگشتی در آن مصدق نیست باذ این اوضاع بد اقتصادی که داریم.

   وی عنوان کرد:در جمعیت پیشرفت وعدالت ایران اسلامی و مجموعه شهرداری تهران و دوستان منتسب دکتر قالیباف خیلی نظر بر این نیست که وضعیت را سیاه نمایی کنیم و چیزهای دیگری بگوییم،اینقدر مزیت در این زمینه هست که بخواهیم روی آنها تاکید بکنیم،و از دیگران پل نمیسازیم بر خلاف جریانهایی که الان حاکم است در جامعه و متاسفانه با توجه به سابقه دکتر قالیباف و به عنوان تجربه عینی در مجموعه ایشان قبل از هرچیزی به عقل گرایی و واقع بینی مقدم است بر آرمان گرایی بی نتیجه.

  رحمانی بیان کرد:ایشان هیچ وقت به طرح های زود بازده و طرح هایی که بخواهد برای جامعه مسکن باشد حرکت نکرده است،هیچ جا،هیچ منطقه ای نرفتن بگویند که ما جوب رادرست میکنیم فلان جا را آسفالت میکنیم و بیاید این وعده ها را به مردم بدهد و برای یک مدت کوتاهی مثل مسکن بخواهد عمل بکند.

  کار ایشان 4 کار کلی بوده است،این کارها به اتمام رسید و مشکلات حل شد

  وی تصریح کرد:شتاب زدگی در طرح ها که اقتصاد کشور را به اینجا رساند نتیجه کارها و تصمیمات غلطی بود که در اقتصاد صدقه محورشان ایرانیان را برد زیر سوال.

  وی اعلام کرد:گفتن 50درصد از حقیقت دروغ است بسیاری از کسانی در شهرهای مختلف راضی هستند که 10برابر یارانه را بدهند تا وضعیت به جای خود برگردد.

  وی اظهار داشت:متاسفانه همه کارهایی که ما ردر 30 سال گذشته انجام دادیم برای اخلاق بوده،مگر انقلاب غیر از این بودکه ما به هدف برسیم و به اخلاق برسیم ولی متاسفانه الان در اوج بی اخلاقی هستیم.

  وی اذعان داشت:ما برای همه کاندیداها احترام قائل هستیم همه عزیز هستند،همه از دوستان ما هستند ولی ما به دنبال این هستیم که بگوییم راهی را که انتخاب کرده ایم راه درستی است به چیزهای تاکید میکنیم که برایش دلیل داریم.

  وی خاطر نشان کرد:مدیریت اجرایی چیزی است که باید ثابت باشد،من تمام دوستانی را که احساس تکلیف کردند را قبول دارم اما کارنامه دوستان را ببینید،مسئولیت هایی که دکتر قالیباف دارند را ببینید،مسئولیتشان در قرارگاه خاتم النبیاء،مسئولیتشان در سپاه در نیروی هوایی در نیروی انتظامی.ایشان سعی کردن با مدیریت عمل گرایانه تصمیماتی بگیرند که موجب پیشرفت آن سازمان شود.

  وی یادآورشد: مسئولیتشان در نیروی انتظامی برای همه مشروط تر است و نزدیک تر است  نیروی انتظامی با 4 تا الگانس نیروی انتظامی نشد ساختار نیروی انتظامی عوض شد،دانشکده پلیس،پلیس زن،پلیس تخصصی به مجموعه پلیس هویت داد.

  و اما مسئولیتشان در شهرداری تهران؛یکی از نکات مهمی که ایشان،انرژی این فرد،توان این فرداست واقعا یک طرف هل دادن پروژه های عمرانی انرژیخود آقای قالیباف است .

  وی افزود:شما کدام مدیر را دیده اید که بر موتور بنشیند و از ترافیک تهران عبور کند از پروژه ها دیدن کند،از ریزترین کارهای کارگران باخبر باشد،تهران با 4 تا بزرگراه که آباد نشد در تهران 1000 پلاک تملک شد، در تاریخ شهرداری ایران ساخت بزرگراه حدود300 کیلومتر بوده در طی 8 سال به کیلومتر254 رسیده و چند برابر شده .

  وی ادامه داد:بزرگراه طبقاتی صدر از بزرگترین طرح مدیریت شهری که  با قریب به 2هزار میلیارد استارت زده شد. بزرگراه شیخ فضل اله در آستانه افتتاح است جسارت ایشان ،انرژی که ایشان به جوانان میدهند ستودنی است.

  یک زمانی 1000متر پل سازی 11 سال طول میکشید،الان به جایی رسیده که 5160متر پل از مرکز شهر در پی 10 ماه عملیات عمرانی اش به اتمام رسید.

  وی گفت:چرا ما معتقدیم ایشان میتوانند کشور را اداره کنند زیرا 25 درصد ازمنابع جمعیت را تهران در خود دارد.

  در سال 1 کیلومتر کار تمام شده مترو بوده در شرایطی که دولت کوچکترین حمایتی از مترو نکرد،هر ایستگاه مترو 70میلیارد هزینه شد. اگر حمایت بشه 20کیلومتر قابل پیشرفت است همانطوری که الان دارد کار میشود.

  وی اضافه کرد:دکتر قالیباف هشتمین شهردار برتر شناخته شدند و سومین شهردار برتر دنیا طبق وزارت مدیرت شهری امریکا و یونسکو ارائه دادن و کار شکنی هم تا دلتان بخواهد در مجموعه شهرداری اتفاق افتاد.

  وی تاکید کرد:این بد اخلاقی ها در شان جامعه نیست متاسفانه اجازه ندادن دکتر قالیباف برود در سازمان ملل صحبت کند در حالی که باعث افتخار کشور بود.

  وی اتدلال کرد:شرایط ،شرایط حساسی است ضمن احترامی که برای همه داریم بینی و بین اله این شخص هم وقت و حیسیت را برای مدیریت گذاشته است.

  وی اعلام کرد:خیلی ها که حتی یک سیلی هم برای انقلاب نخورده اند و حتی پایشان به سنگر باز نشده ادعا های بزرگی دارند،وضعیت بد اقتصادی علاوه بر اینکه سختی برای انسان دارد،روشنگر است”مردمی که سنگک هزار تومانی میخورند کره را از ماست میشناسند

  وی خاطر نشان کرد:تا مدتها پیش اگر سوختگی  سطحی 100هزار تومان هزینه داشت الان 340هزار تومان هزینه دارد.آقای دکتر قالیباف آمده تا این بد اخلاقی ها تمام بشود برای اینکه این مدیریت های غلط به اتمام برسد و خودشان را با مردم یکی بدانند و به دنبال سود از مجموعه کاری خودشان نداشته باشند .

  وی در ادامه گفت:آقای قالیباف طوری عمل کردند که زمینه برای همه هست برای تمام مدیران فرصت کاری است در شهرداری تهران هم اصوال گرا هست هم اصلاح طلب و هم احمدی نژادی و در استان ها از طیف های مختلف معرفی شده اند.

  وی در پایان گفت:مردم را فقط برای رای نخواهیم برای موج نخواهیم مردم را برای ایجاد عملیات روانی نخواهیم،وقتی به جایی رسیدیم مردم را فراموش نکنیم ،مردم را برای خودمان بخواهیم.

  وهمچنین افزود:ما برای خود آقای قالیباف دورش جمع نشده ایم بخاطر اندیشه ایشان دورش جمع شده ایم.

  انتهای پیام/9110/1007/ق/ص

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "ابوالفضل رحمانی:مردمی که سنگک هزار تومانی میخورند کره را از ماست میشناسند"

  نظرات