امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ برابر است با Tuesday 11 December 2018 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۷:۳۹:۰۰ | کد خبر : 3283
 • سعید جلیلی گفت: هرکس منتخب مردم شد و با حماسه سیاسی مردم، اعتماد آنان را بدست آورد، باید از فردای انتخابات حماسه اقتصادی را کلید بزند.

  به گزارش تاک پرس به نقل از ایسنا:  منطقه کهگیلویه و بویراحمد، این نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در مصلای امام خمینی(ره) یاسوج در جمع مردم این شهر افزود: اگر می‌خواهیم مشکل اشتغال، تورم و مسکن رفع شود باید قبل از هر چیز ماشین دولت اصلاح شود تا بتواند به مردم خدمت‌رسانی کند. بر این اساس در کنار سفرهای استانی باید سفرهای وزراتخانه‌ای هم انجام شود تا نتایج بهتری عاید مردم شود.

  وی با بیان اینکه “ما تنها مقاومت نکردیم و در کنار آن پیشرفت هم کرده‌ایم”، اظهار کرد: اگر پیشرفت نکرده بودیم و قدرتمند نبودیم و با اقتدار در صحنه جهانی حضور نداشتیم و این همه تهدید علیه ما نبود.

  جلیلی خطاب به مردم یاسوج اظهار کرد: اگر می‌بینید شش قدرت دنیا با هم جمع می‌شوند که مانع یک حق شما شوند، به دلیل قدرت و اهمیت اقتدار شماست و اگر در موضع ضعف قرار داشتیم، این همه تهدید و تلاش برای ایجاد اجماع نبود. اگر قدرتمند نبودیم، خوشان اعتراف نمی‌کردند که ما نمی‌توانیم علیه ایران اجماع درست کنیم و ایران قدرت منطقه‌ای و بین‌المللی است. قدرت را با گفتمان اسلام ناب و مردم بدست آورده‌ایم و هرچه به این دو اصل نزدیک شویم، پیشرفت ما بیشتر خواهد بود.

  دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: دشمنان بعد از ناکامی در مواجهه با ملت و عدم تاثیر تهدیدها و تحریم ترفند جدیدی را به نام تردید بکار بسته‌اند تا ملت ما در ادامه مسیر خود دچار تردید شود. وقتی دشمن از بیرون نمی‌تواند فعال و موفق شود، سعی می‌کند با استفاده از برخی جریان‌ها از درون کشور، مردم را دچار تردید کند.

  وی با اشاره به انتخابات سال 88 و حضور حماسی مردم در آن انتخابات، اظهار کرد: ما در آن انتخابات به پشت خیمه دشمن رسیدیم اما عده‌ای با ایجاد فتنه، تردید ایجاد کردند تا ما را از پشت خیمه‌ها عقب برانند. پیشرفت و موفقیت کشور بر اثر حرکت در مبانی اسلام و پیروی 100 درصد از ولایت مطلقه فقیه بود که کسانی تلاش کردند با انحراف و زاویه گرفتن از این مسیر نورانی در مسیر ملت ایران توقف ایجاد کنند.

  جلیلی تصریح کرد: در زمانی که جمهوری اسلامی ایران به اسم اسلام ناب و مباره با رژیم صهیونیستی شناخته می‌شد، بحث‌هایی همچون مکتب ایرانی و دوستی با مردم اسرائیل را مطرح کردند. این انحراف بود و می‌خواست مانع پیشرفت ملت ایران شود، اما پیشرفت ملت ایران در مسیر خط ولایت مطلقه فقیه بوده است.

  این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: جریان «تردید» در حال ایجاد شدن است و همانگونه که ملت ایران اجازه فتنه و انحراف را نداد، امروز هم باید اجازه ایجاد تردید در ادامه قدرتمندانه مسیر ولایت را ندهد. اگر مسیر نورانی ولایت مطلقه فقیه را با صلابت بپیماییم و به مردم اعتماد کنیم و ادارات ما پشتیبان مردم شوند، حماسه‌های بزرگ و بیشتری در انتظار ملت ایران خواهد بود.

  وی با بیان اینکه “عشایر در طول تاریخ در برابر استبداد ایستاده‌اند و در دوران دفاع مقدس هم حماسه‌های عشایر را دیدیم و به آن افتخار می‌کنیم”، گفت: امام(ره) امید را در دل همه ما زنده کرد و این پیام را به ما داد که اگر دعوت خدا و رسول را اجابت کنیم، حیاتی جدید خواهیم یافت و هنر امام این بود که با خداباوری و مردم باوری در کشور ما خود باوری ایجاد کرد.

  جلیلی در ادامه صحبتهای خود اظهار کرد: حماسه را می‌توان در همه عرصه‌ها ایجاد کرد و اگر دوباره به مردم و عشایر خودمان اعتماد کنیم و شاهد نقش آفرینی آنان باشیم، می‌توانیم حماسه ایجاد کنیم.

  این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ظرفیت‌های کهگیلویه و بویراحمد از نظر منابع طبیعی، معادن آب و نفت و گاز و سرمایه عظیم جوانان تحصیل کرده، گفت: با بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها می‌توان گرانی و بیکاری را در این استان ریشه کن کرد.

  جلیلی با بیان اینکه نباید حماسه را تنها در دفاع مقدس خلاصه کنیم، تصریح کرد: وظیفه مهم دولت این است که همانطور که در دفاع مقدس به مردم اعتماد شد، باید در اقتصاد و کشاورزی هم به آنان اعتماد شود.

  وی با اشاره به اختصاص 11 میلیارد دلار از بودجه کشور به واردات محصولات کشاورزی در سال گذشته افزود: اگر این اعتبار به کشاورزان داخلی داده شود، موجب عمران، آبادی و رشد تولید و اشتغال خواهد شد. نباید بین یک شهروند عشایر و یک شهروند تهرانی تفاوت قائل شد و همه باید از فرصت برابر بهره‌مند شوند.

  جلیلی در پایان گفت: نباید اجازه داد با برخی سازوکارهای اداری در جمهوری اسلامی که با شعار و هدف عدالت شکل گرفته، عده‌ای بخواهند با رانت‌خواری و اشرافیت مانع تخصیص عادلانه منابع شوند. هم‌اکنون شش نفر به تنهایی حدود پنج هزار میلیارد تومان وام از سیستم بانکی گرفته‌اند و هنوز آن را پرداخت نکرده‌اند. نباید اجازه داد حفره‌هایی در بروکراسی اداری ایجاد شود تا کسانی بتوانند سوءاستفاده بکنند.

  انتهای پیام/9110/1007/ص/ق

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "جلیلی: پس از فتنه و انحراف، «جریان تردید» در حال ایجاد شدن است"

  نظرات