امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ برابر است با Wednesday 26 June 2019 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ۲۱:۲۰:۳۴ | کد خبر : 22897
 • یکشنبه؛ بسیج و جوانان

  به گزارش تاک پرس هفته بسیج، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام بزرگوار راحل، در این کشور پایه‌گذاری شد و این حرکت، در این منطقه اسلامی و دینی، برای دیگر ملتها هم ان‌شاءاللَّه الگو و سرمشق خواهد شد. (مقام معظم رهبری)

  بسیج، ماندگارترین یادگار معمار کبیر انقلاب است که در پنجم آذر سال 58 با نفس خویش فرمان شکفتن آن را صادر نمود و تفکر بسیجی را نوای دلنشینی دانست که اگر در کشوری طنین‌انداز شود چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور می‌ماند.

  بی تردید اگر تفکر بسیجی در دوران 8 سال دفاع مقدس در جبهه ها حاکم نبود ما به پیروزی مقتدرانه و سرافرازانه در مقابله با استکبار جهانی تا بن دندان مسلح نمی رسیدیم و این روح تفکر بسیجی بود که خارج از محاسبات و معادلات نظامی دشمن عمل کرد و ماشین جنگی استکبار جهانی را از کار انداخت.

  بسیج نماد ایثار و اخلاص و فداکاری و عشق به اسلام است؛کوشش بسیجی، مرز نمی شناسد؛ دیروز پشت خاکریزهای خون و خطر حماسه می آفرید؛ امروز هم اقتصاد و فرهنگ و دانش و اجتماع، عرصه آزمون اوست.

  «شجره طیبه بسیج» به «درخت تنومند و پرثمری» مبدل شده است که ریشه آن از «ایران تمدن ساز» به سایر بلاد اسلامی روانه و نهال‌های زیبا و ثمربخش آن در لبنان، فلسطین، سوریه، عراق، بحرین و بلکه در منطقه و جهان، دیدگان مظلومان و مستضعفان را روشن کرده است.

  این «کلید طلایی»، مشکلاتی را حل کرده و گره‌هایی را گشوده که نه تنها دشمن غدّار و بدخواهان کوردل، که حتی دوستان هم گمان آن را نداشتند؛ توطئه‌ها و نقشه‌های خصمانه‌ای را خنثی و نقش بر آب کرد که توان نظامی، سیاسی، اطلاعاتی، اقتصادی و رسانه‌ای قدرت‌های جهانی به پای آن هزینه شده بود.

  بی شک حضور آگاهانه و با بصیرت بسیج، رمز سربلندی و عبور افتخار آمیز ملت ایران است؛ تا زمانی که نوای دلنشین فرهنگ و تفکر ناب بسیج در این سرزمین طنین انداز است، ملت ایران همیشه سربلند است.

  توفیقات بسیج و خدمات فوق العاده بسیجیان ناشی از دو عنصر درونی و بیرونی «ایمان، ایثار، بصیرت، استقامت و تقوای الهی» و «پیروی و اطاعت محض از فرامین و تدابیر امام و ولی زمان خود در طول دوران» بوده است.

  بسیج شکوهمند ما، اگر می بالد، حماسه می آفریند، پیش می رود و اگر هنوز زنده و رزمنده است، از این روست که دل در گرو محرم و عاشورا و کربلا دارد؛ این نام قدسی حسین بن علی (علیه السلام) است که در بسیجی، شور و شعور می آفریند.

  افتخار بسیج به این است که بر اساس تعالیم برآمده از فرهنگ غنی اسلامی عمل می‌کند و در جهت اعتلای دین و حفاظت از ارزش‌های بلند اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) پشت سر رهبر عظیم الشأن انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در همه عرصه‌های خدمت رسانی و دفاع از انقلاب و اسلام و مظلومان حضوری فعال دارد.

  دغدغه‌های بسیج، همان دغدغه‌های امت اسلامی و امام مسلمین است؛ منش، راه و روش بسیج به تأسی از امام خویش، همان راه و روش دلسوزی، حمایت، پشتیبانی، تقویت و دستگیری از کسانی است که به نوعی در جبهه انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و به تحقق اهداف و آرمان‌های بلند اسلام و انقلاب و امام راحل(ره) می‌اندیشند.

  امام عزیز (ره) در پایان یکی از پیام های خود در رابطه با بسیجیان فرمودند: من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می بوسم و می دانم که اگر مسولین نظام اسلامی از شما غافل شوند به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت.

  بسیجیان تاکستان با تمام قوا در راستای اجرای عدالت ، تلاش کرده و ضمن گرامی داشتن هفته بسیج و تبریک به تمامی بسیجیان جان برکف که یادآور رشادت‌ها، ایثار و مقاومت فرزندان این مرز و بوم است، بار دیگر با امام شهداء و شهدای گلگون کفن 8 سال دوران دفاع مقدس و مقام عظمای ولایت و فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) پیمان می بنندد که در صیانت از دستاوردهای انقلاب و در دفاع از حریم ولایت، ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران، لحظه ای دریغ نخواهد کرد و تا پرچم انقلاب اسلامی ایران را به دست حضرت بقیه الله الاعظم حضرت مهدی (عجل الله) نسپرده است از پا نخواهد نشست.
  انتهای خبر/9110/1007

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "جوانان تاکستان و وفاداری بی منت به بسیج"

  نظرات