امروز : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ برابر است با Sunday 16 June 2019 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲:۴۷ | کد خبر : 28268
 • سردار نقدي در اربعين شهداي چپل هيل در شلمچه:
  رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: پيام چهلم شهداي چپل هيل اين است كه پرونده استكبار هميشه مفتوح خواهد ماند و انتقام بزرگ در پيش است.

  به گزارش تاک پرس به نقل از  پایگاه اینترنتی بسیج؛ سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در اربعین شهدای “چپل هیل” که با حضور گسترده ی زائرین راهیان نور در زیارتگاه شلمچه برگزار شد با اشاره به حماسه سازی های رزمندگان اسلام در شلمچه گفت: یاد و خاطره شهدا، قوه ی محرکه برای حرکت به سمت پیشرفت، معنویت و کمال است.

  سردار نقدی به اربعین های پی در پی در طول مبارزات انقلاب اسلامی اشاره نموده و اظهار داشت: در مبارزات دوران انقلاب هم این طور بود که اربعین شهدا، زمینه ساز حرکت بعدی انقلاب می شد و همین اربعین ها باعث پیشرفت انقلاب و پیروزی آن شد.
  وی در ادامه خاطرنشان کرد: صهیونیست ها دنبال این هستند که علیه مسلمانان جنایت کرده و با سحر رسانه های خود، اسلام و مسلمانان را جنایتکار و مخاطره آمیز برای حقوق بشر معرفی کنند.
  رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جنایت های استکبار علیه مسلمانان از جمله جنایت انگلیس در حق ملت ایران در جنگ جهانی دوم و جنایت ارتش سرخ شوروی علیه مردم مسلمان افغانستان، تصریح کرد: امروز امت اسلام بیدار شده و با ذکر و یاد و خاطره شهدا در مقابل جنایات مستکبرین همچنان ایستادگی می کند.
  وی زنده نگهداشتن یاد سه شهید “چپل هیل” آمریکا را ضروری دانسته و افزود: آمریکایی ها سعی می کنند جنایت “چپل هیل”، شهادت “احمد جمیل” و گلوله باران خانه یک مسلمان در چند روز گذشته را یک امر عادی جلوه دهند و بگویند به طور اتفاقی این کارها انجام شده ولی ما فراموش نخواهیم کرد که مقصر اصلی کیست.
  جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تاکید کرد: استکبار تلاش می کند ایران را حامی تروریسم، بی ثبات کننده منطقه و جنگ طلب معرفی کند در حالیکه وقتی نخست وزیر فرانسه کاریکاتور موهن به پیامبر اسلام را بالای دست گرفت، علت دشمنی خود و همدستانش را با اسلام و حضرت محمد (ص) برملا کرد.
  وی در خصوص قاتلین شهدای “چپل هیل” آمریکا بیان کرد: قاتل شهدای چپل هیل، رسانه های صهیونیستی اروپا و آمریکا هستند که شب و روز به اسلام هراسی دامن زده و تلاش می کنند اسلام را وارونه و خشونت طلب نشان دهند.
  سردار نقدی کنگره آمریکا را قاتل شهدای “چپل هیل” دانست و ابراز داشت: این کنگره برای تجهیز و پشتیبانی از تروریست هایی که به اسم اسلام در مقابل دوربین جنایت می کنند، سلاح و بودجه مصوب می کند.
  وی با بیان اینکه قاتل شهدای “چپل هیل” سرویس جاسوسی انگلیس است، ادامه داد: این سرویس های جاسوسی افرادی را شناسایی و سازماندهی کرده و آموزش می دهد تا با دامن زدن به مسائل قومی و مذهبی، تفرقه افکنی کنند و مسلمانان را به جان هم بیاندازند.
  رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به روند فزاینده ی اضمحلال و نابودی نظام لیبرال دموکراسی غرب ادامه داد: امروز دیگر آرمان و پرچم آمریکا سربازی ندارد تا برایش بجنگد و خون خود را فدا کند به همین خاطر دست به دامن گروه های امنیتی و تروریست های مزدور شده اند.
  وی در ادامه خاطرنشان کرد: شهدا پاره تن ما هستند و در هر جای دنیا که باشند به دلیل ظلمی که در حق آنها می شود ما آزرده خاطر و ناراحت می شویم و وظیفه خود می دانیم پیامشان را به سراسر دنیا برسانیم.
  جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تصریح کرد: این چهلم، پیامی است به مستکبرین عالم به سردمداری آمریکا که پرونده همه این شهدا را مفتوح نگه می داریم و یاد و خاطره شان را هر روز زنده می کنیم تا انتقام تک تک آنها را بگیریم و باید برای حضور در صحنه بزرگ انتقام از مستکبرین و زورگویان عالم آماده سازی کنیم.
  وی اهانت تروریست های تکفیری داعش به قبور مطهر ائمه، امامزادگان و اصحاب پیامبر در عراق و سوریه را یادآور شده و افزود: چگونه است اینها که به بهانه ی حرمت ساخت مقبره و زیارت قبور، به تخریب و اهانت این مکان های مقدس می پردازند، حالا نسبت به بزرگداشت و حفظ و انتقال مقبره شاه سلیمان بی تفاوت بوده و حتی اجازه می دهند با اسکورت و احترام به خاک ترکیه منتقل شود.
  سردار نقدی در پایان سخنان خود اظهار داشت: برای ظهور منجی عالم و انتقام مظلومین جهان از ظالمین، روز به روز آماده تر شده و منتظریم و خشم مقدس امت اسلامی از ظلم و بی عدالتی استکبار با آزادی بیت المقدس فرو خواهد نشست.

  گفتنی است چندی پیش سه دانشجوی آمریکایی مسلمان، ۲۳ ساله، ۲۱ ساله و ۱۹ ساله (زن، شوهر و خواهر) در نزدیکی دانشگاه “کارولینای شمالی” در “چپل هیل” مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و کشته شدند.

  انتهای متن/1007/9110

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "خشم مقدس امت اسلامی از ظلم و بی عدالتی استکبار با آزادی بیت المقدس فرو خواهد نشست"

  نظرات