امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ برابر است با Tuesday 19 June 2018 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۹:۳۲:۵۵ | کد خبر : 37447
 • در پی شانتاژ خبری تابان:
  حمایت ائمه جمعه استان از آقای عابدینی برای عده ای سود جو و صاحبان زر و زور و تزویر در استان که با توهم «خود کلفت پنداری» قصد هدایت مدیران ارشد استان بالاخص استاندار قزوین را دارند گران تمام شده است!

  به گزارش سرویس خبر تاک پرس به نقل از پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، صبح امروز خبری در رسانه های استان مبنی بر تماس آیت الله اسلامی با مسئولان استانداری درباره کذب بودن خبر سایت شهر مینو در خصوص حمایت تمام قد ائمه جمعه استان از اظهارات امام جمعه قزوین دست به دست شد که با پیگیری های لازم حقیقت ماجرا فاش شد.

  ماجرا از این قرار است که در پی  اظهارات عالمانه، حکیمانه و مسئولانه حضرت حجت الاسلام عابدینی امام جمعه محترم قزوین و نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه قزوین که خطاب به جناب همتی استاندار محترم قزوین گفته بود: برخی از انتصابات شما استان را نگران کرده است و بهتر است بدانید مردم در جریان اتفاقات قرار دارندسوابق برخی فتنه‌گران را می‌دانند، ائمه جمعه سراسر استان، دیروز جمعه در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه به حمایت تمام قد از امام جمعه قزوین پرداختند.

  ائمه جمعه استان، ضمن تائید صحبتها و دغدغه های جدی امام جمعه قزوین، خواستار توجه جدی استاندار محترم قزوین به منویات و تذکرات نماینده ولی فقیه در استان شدند.

  اما گویا این اقدام انقلابی امام جمعه قزوین در راستای جلوگیری از انتصابات سیاسی و جناحی و به دور از انصاف استانداری و حمایت بجا و بموقع ائمه جمعه استان از آقای عابدینی برای عده ای سود جو و صاحبان زر و زور و تزویر در استان که سالهاست با توهم «خود کلفت پنداری» و «سیاست کدخدا منشی»، قصد هدایت مدیران ارشد استان بالاخص استاندار فهیم قزوین را دارند گران تمام شده است. بنحوی که از هیچ تلاشی برای تخریب این اتحاد ستودنی فروگذار نکردند.

  در ادامه این سناریوی نخ نما سایت ها و پایگاههای خبری منتشر کننده اظهارات امام جمعه قزوین و مخالف فتنه، از جمله پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو مورد هجمه تبلیغاتی و جنگ روانی این گروه نه چندان حرفه ای قرار گرفت.

  سایت شهر مینو، روز گذشته اقدام به انتشار خبر حمایت ائمه جمعه استان کرد و همین کافی بود تا صاحبان نشریه همیشه معترض «تابان» متعلق به محمدعلیخانی فرزند قدرت الله علیخانی در اقدامی کذب و سراسر دروغ مدعی تماس آیت الله اسلامی امام جمعه تاکستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری بمنظور کذب بودن خبر شهر مینو با مقامات استانداری شد.

  IMG_20151212_125009

  خبر ساعت ۹ صبح گروه تابان

  به همین منظور مسئولین سایت شهر مینو در صدد مصاحبه با آیت الله اسلامی برآمدند تا موضوع پیگیری ایشان و تماس با استانداری را جویا شوند که موفق به صحبت با ایشان نشدند. ساعتی بعد شخص آیت الله اسلامی با تماس با تلفن دفتر سایت شهر مینو و گفتگو با دبیر خبر هرگونه تماس با مسئولان استانداری و آنچه در گروه تلگرام تابان درج شده بود را سراسر دروغ خواند و قویاً اعلام کرد: وارد بازیهای سیاسی اینها نمی شود. همچنین آیت اله تاکید کردند که اخبار مرتبط با خطبه های ایشان در تاکستان از طریق سایت خبرگزاری فارس قابل روئت و مشاهده خواهد بود.

  آیت الله اسلامی ضمن ابراز ناراحتی و تاسف از این بازیهای سیاسی هرگونه تماس با مسئولان استانداری برای تکذیبیه و یا پیگیری قانونی علیه سایت شهر مینو را رد کردند.

  به محض انتشار تکذیبیه صحیح ایت الله اسلامی در خصوص عدم تماس با استانداری، گردانندگان این سناریو خبر قبلی را از گروه «تابان» حذف و خبر دیگری را جایگزین کردند! در خبر جدید اثری از ادعای تماس آیت الله اسلامی با استانداری دیده نمی شود!

  IMG_20151212_125023

  خبر ساعت ۱۱:۳۰ گروه تابان

  در اینجا چند سوال پیش می آید که امیدواریم دلسوزان انقلاب و مدعیان راه امام(ره) و احساس تکلیف کنندگان ادوار مختلف مجلس، برای آنها پاسخی مردم پسند داشته باشند!

  ۱: مگر کسی منکر این است که همه باید در استان، گوش به فرمان نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان باشیم که حالا فرمایشات و منویات حکیمانه و بموقع و البته دلسوزانه و آمیخته با مهربانی و عطوفت ایشان به مزاج شما خوش نمی آید؟ آیا شما بجای استاندار تصمیم می گیرید؟  ایا چنین ادعایی دارید؟ آیا نظرات خود را مقدم بر رای نماینده ولی فقیه می دانید؟

  ۲: حمایت تمام قد ائمه جمعه استان از آیت الله عابدینی امری قابل ستایش و البته مورد انتظار بود. چرا جریان رسانه ای شما قصد دارد این حرکت مبارک که اتفاقا در راستای موفقیت و سربلندی استاندار محترم هم بوده را کمرنگ جلوه دهد؟

  ۳: شما با چه مجوزی و با چه جرأتی پای امام جمعه محبوب و انقلابی تاکستان را که عمری در راه اعتلای اسلام و انقلاب و راه امام و شهدا قدم برداشته است را به این بازی بچه گانه بازکنید و به دروغ مدعی تماس ایشان با مسئولان استانداری شوید؟ مگر ایشان باید به مسئولان استانداری! بابت خطبه های خود پاسخ بدهند؟؟؟

  ۴: شما که عمری است ادعای راستگویی می کنید و داعیه دار دولت راستگویان در استان هستید چرا با آبروی نداشته خود نزد مردم فهیم، نجیب و ولایتمدار استان بازی می کنید؟ بهتر نیست دوشادوش مردم و نه جلوتر از مردم، در راستای حفظ آرامش استان بکوشید؟ از بهم خوردن آرامش سیاسی استان چه چیزی برای شما می ماند؟؟؟

  در پایان ضمن تشکر از همه همکارانم در رسانه های استان که در راستای ترویج شعائر اسلامی و رسالت خبرنگاری از جمله راستگویی و امانتداری می کوشند، از محضر امام جمعه محترم تاکستان و نماینده گرانقدر مردم شریف قزوین در مجلس خبرگان رهبری بابت این روشنگری تقدیر و تشکر می نمائیم.

  و البته خدا در قرآن کریم فرموده است:  «فَوقهم اللّه ُ شَرَّ ذلک الیومِ و لَقَّهم نَضرَهً و سرُورا»؛ خدا هم از شرّ و فتنه آن روز آنان را محفوظ داشت و به آن ها روی خندان و دل شادمان عطا نمود.

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تابان تک زد، پاتک خورد! / چرا بدنبال تخریب امام جمعه قزوین هستید؟"

  نظرات