امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ برابر است با Wednesday 23 May 2018 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۵:۳۷:۳۱ | کد خبر : 42975
 • فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:
  شاهرخی افزود: آمریکا و اسکتبار جهانی همواره برای خاموش کردن ندای لااله الا الله تلاش می کند و کسی که ادعای مومن بودن کند ولی با دشمنان خدا و رسول خدا ارتباط داشته باشد، بدانید که او منافق است

  به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی  تاک پرس ، مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه امام علی (ع) شهرستان تاکستان با حضور سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین، سرهنگ مهدی طاهرخانی  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین ، سرهنگ ابوالفضل طاهرخانی معاون اجرایی سپاه حضرت صاحب الامر(عج) ،سرهنگ فراهانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تاکستان، فرماندار  و جمعی از مسئولان این شهرستان در سالن امام علی (ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  برگزار شد.

  سیاوش طاهرخانی فرماندار تاکستان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده سرهنگ لطفی زاده و خیر مقدم به سرگرد حسینیانی اظهار کرد: برادر لطفی زاده در طی دوران خدمت خود در این شهرستان، هماهنگی خوبی با شورای تامین داشتند و امور محوله و ابلاغی را به همراه همکاران خود به خوبی انجام میدادند.

  وی افزود:سپاه همواره از ارکان اصلی نظام و انقلاب بوده وبا نیت پاک توانسته در اجرای فرامین مقام معظم رهبری کوشا باشد.

  در این مراسم ،سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه عامل موفقیت و  هویت سپاه پاسداران منوط به ارتباط با مردم است، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یعنی آحاد میلیونی ملت بزرگوار ایران که جمع شده اند برای پاسداری از انقلاب اسلامی و اقتدار، قوت و شکوه نیروهای مسلح به پشتوانه ملت بوده است.

  ایشان ضمن اشاره به برخی از ویژگی های نظام جمهوری اسلامی ، حکومت بر پایه قوانین اسلام  را از اصلی ترین ارکان برشمردند و افزودند : این حکومت تلاش می کند که استقلالش به صورت کامل حفظ شود.

  فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: هیچ مللی نمیتواند برای ملت ما تصمیم بگیرد و منافع این کشور را خود ملت ایران تشخیص می دهد.

  شاهرخی اضافه کرد: اعتبار جمهوری اسلامی، اعلاوه بر پیاده کردن احکام اسلام، احقاق حقوق مستضعفان است.

  وی با اشاره به ایجاد جمهوری در برخی کشورها مثل ایران اظهار داشت: ابرقدرتها و استکبار جهانی مشکلی با جمهوری دیگر کشورها ندارد ولی با جمهوری اسلامی ایران سر تیز داشته و دارد،دلیلش هم اسلامی بودن الهی این کشور و احساس خطر از اسلام واقعی حاکم بر ایران است زیرا اسلام کشورهای دیگر خطری برای آنها به دنبال ندارد.

  فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با استناد به قرآن و آیه آخر سوره مجادله که آمده : تَجِدُ قَوْماً یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ یُوَآدُّونَ مَنْ حَآدَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَلَوْ کَانُواْ آبَآءَهُمْ أَوْ أَبْنَآءَهُمْ أَوْ إِخْوَ انَهُمْ أَوْ عَشِیرَتَهُمْ (هیچ قومى را نمى‏یابى که به خدا و قیامت مؤمن باشند و (در همان حال) با کسى که در برابر خدا و رسولش موضع گرفته است، مهرورزى کنند، حتّى اگر پدران یا پسران یا برادران یا خویشانشان باشند) ، دوستی با آمریکا را نشدنی دانسته و گفت : امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز بر این اساس، دوستی با آمریکا را نشدنی می دانند.

  شاهرخی افزود: آمریکا و اسکتبار جهانی همواره برای خاموش کردن ندای لااله الا الله تلاش می کند و کسی که ادعای مومن بودن کند ولی با دشمنان خدا و رسول خدا ارتباط داشته باشد، بدانید که او منافق است.

  وی ادامه داد: مقام معظم رهبری دشمن را می‌شناسد و با استدلال تمام رفتارش را مطالعه کرده و می‌داند که به هیچ تفاهم‌نامه، قرارداد و عهدنامه‌ای پایبند نیست و اگر بتواند با تخریب و قتل‌عام به اهدافش می‌رسد.

  فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین اضافه کرد: امام خمینی (ره)، رمز پیروزی انقلاب اسلامی و ایستاده گی ملت ایران را در برابر آمریکا ، مسئولین نظام که از اقشار محروم جامعه هستند میدانست و شهید رجایی را مصداق آن دانست و اگر زمانی سرنوشت این ملت به دست اشراف و سرمایه داران و مرفهین بی درد بیفتد، آن روز است که ما باید فاتحه ملت و دولت را بخوانیم.

  ایشان بیان کرد: آحاد جامعه باید به این فرمایش مقام معظم رهبری که نباید اجازه داد اشرافیت، افراد دردنکشیده، زجرندیده و صاحبان ثروت‌های بادآورده بر منصب مسؤولیت قرار گیرند، توجه کنند.

  شاهرخی با اشاره به شهدای حرم گفت: شعار ولایت مداری خیلی  داده می شود، سعی کنیم که فریب نخوریم و منافقین را بشناسیم و ببینیم که تسلیم اوامر ولی خدا هست یا نه ، التزام عملی دارد یا ندارد.

  ایشان در پایان از خدمات سرهنگ مسلم لطفی زاده تشکر کرده و برای سرگرد حسینیانی آرزوی موفقیت نمودند.

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "آمریکا و استکبار جهانی همواره برای خاموش کردن ندای لا اله الا الله تلاش میکند"

  نظرات