امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ برابر است با Wednesday 23 May 2018 | درباره ما | تماس با ما

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

سایت اخبار استان قزوین | اخبار قزوین

انتخابات | انتخابات قزوین | سایت انتخابات قزوین | اخبار انتخابات شورا قزوین

استانداری قزوین | سایت استانداری قزوین

اخبار بوئین زهرا

اخبار قزوین

خبر قزوین

دانشگاه آزاد بوئین زهرا

شبکه اجتماعی

کلوپ

وبلاگ

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۷:۴۴:۰۲ | کد خبر : 43290
 • امام جمعه موقت تاکستان:
  حجت الاسلام حمید علی بخشی امام جمعه موقت تاکستان عنوان کرد: تحریم هایی که از سوی غرب و آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی تمدید شد و برخی ها در داخل این امر را رفو می کنند؛ باید گفت به کدخدا نمی شود اعتماد کرد و بدعهدی هایی که از غربی ها شاهدیم باید با عکس العمل مناسب پاسخ داده شود

  به گزارش تاک پرس؛ حجت الاسلام حمید علی بخشی امام جمعه موقت تاکستان در خطبه های این هفته نمازجمعه تاکستان پس از سفارش به تقوای الهی در تفسیر حدیث شریف حب ادنیا رأس کل حطیئه گفت: در این حدیث دو نگاه مذموم و نگاه ممدوح مورد توجه قرار گرفته است.
  وی در ادامه افزود: نگاه مستقل به دنیا و غرق در مادیات پوچ دنیوی، شهوات و لهو و لعب و دنیایی که بخاطر آن عمر سعد آب را به روی حسین بن علی (ع) در کربلا می بندد، مذموم است.
  این خطیب نمازجمعه ادامه داد: نگاه ممدوح به دنیا این است که ان وسیله و پله ای برای رسیدن به مراتب بالاتر و آخرت می شود. همانند حر که در کربلا از دنیا گذشت و به حضرت سید الشهداء(ع) ملحق شد؛ این دنیا ممدوح و خوب است.
  علی بخشی در ادامه با تبریک ماه ربیع الاول ماه شادی اهل بیت (ع) و آرزوی قبولی عزاداری ها اذعان کرد: پیاده روی اربعین با شکوه و عظمتی خاص برگزار شد که این اتحاد و انسجام و صمیمیت توانست تهمت هایی که در تبلیغات دشمنان به تشیع از قبیل تروریست بودن هست زدوده شود؛ مسیولین باید این امر را تقویت کنند نه اینکه با حرف و برخی رفتارها عانل تضعیف این حرکت مردمی شوند.
  وی اضافه کرد: دشمن از حضور گسترده مردن در پیاده روی اربعین از توطیه های خود مأیوس می شود اما این کافی نیست باید ریشه ظلم و استکبار با این حرکت قطع شود.
  امام جمعه موقت تاکستان یاداور شد: متأسفانه علیرغم شعار تدبیری که از سوی مسؤولین در ایام برگزاری پیاده روی اربعین وجود داشت شاهد بی تدبیری در مرزها بودیم و زائرین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مورد بی مهری قرار گرفتند. آیا شایسته نبود دولت با اختصاص یارانه ای برای خانواده هایی که دل در گرو اهل بیت (ع) دارند اقدام می کرد و این اتفاقات رخ نمی داد؟
  وی با تسلیت حادثه انفجار حله و به شهادت رسیدن عده ای از زائرین عزیز و تصادف قطار مشهد عنوان کرد: البته تکفیری ها و استکبار بداند شیعه به دنبال شهادت است و تمامی زائرین وصیت نامه های خود را نوشته و عازم شده اند و این شهادت ها باعث تقویت حرکت شیعه خواهد شد نه مانع حرکت آنها.
  این خطیب نمازجمعه افزود: تصادفی که برای قطار مشهد ایجاد شد حاصل بی تدبیری بعضی از مسؤولین بود و این بی تدبیری مورد قبول نیست؛ باید جلوی این حوادث را گرفت.
  وی با اشاره به مناسبت تصویب قانون اساسی کشور گفت: تصویب قانون اساسی
  قانون اساسی ما برخاسته از اسلام و سنت نبوی است. قانون برای همه و همه در برابر قانون مساوی هستند، ما شاهد بودیم عده ای در برابر قانون ایستادند و گفتند ما قانون را قبول نداریم، باید به اینها یادآور شد به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) قانون شما را قبول ندارد، کسانی که این قانون را قبول ندارد اسلام را قبول ندارد.
  علی بخشی با اشاره به روز جهانی معلولین اذعان کرد: معلولیت محدویت نیست معلولین جزء نخبگان جامعه هستند.
  وی همچنین با اشاره به 16 آذر روز دانشجو بیان کرد: دشمنان بدانند استکبار ستیزی همیشه با خون جوانان ایرانی عجین بوده و اختصاص به بعد از انقلاب اسلامی ایران ندارد، هرگاه شاهد ظلم و خوی استکباری در جامعه باشیم جوانان غیور انقلابی و دانشجویان انقلابی از خود عکس العمل انقلابی نشان می دهند همانند حضور نیکسون در سال 1332 که دانشجویان انقلابی سه قربانی دادند و این استکبار ستیزی ادامه داشته و انقلاب دوم را در تسخیر لانه جاسوسی نشان دادند.
  وی ادانه داد: دشمن و ایادی آنها در داخل بدانند تا وقتی که علم و بصیرت هست و دانشجویان پیرو رهبری و روحانیت راستین هستند آمریکا جای برگشت ندارد؛ بعضی از حرکات همانند اردوهای مختلط از برنامه های نفوذ دشمن هست که هیچگاه جواب نخواهد داد.
  خطیب جمعه تاکستان اشاره ای به فرمایشات رهبری درباره حقوق های نجومی کرد و گفت: گلایه ی رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) از اهمال کاری هایی که صورت گرفت و حقوق های نجومی که برخی دریافت کردند و به بیت المال دستبرد زدند باید سریعا اقدام می شد ولی متأسفانه اقداماتی صورت نگرفته است.
  وی در پیان عنوان کرد: تحریم هایی که از سوی غرب و آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی تمدید شد و برخی ها در داخل این امر را رفو می کنند؛ باید گفت به کدخدا نمی شود اعتماد کرد و بدعهدی هایی که از غربی ها شاهدیم باید با عکس العمل مناسب پاسخ داده شود.

  برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تاک پرس در تلگرام شوید.
 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "دولت باید پاسخ قاطعی به امریکا در تمدید تحریم ها علیه کشورمان بدهد"

  نظرات